Domů / AKCE

2+1 VITO LIFE - Acai berry 100 tobolek

Kód: VL-0001-2+1

Co je Acai: Ovoce bohů – přesně tak domorodí Indiáni po staletí nazývali bobule tropického ovoce acai, označované také jako nejsilnější přírodní antioxidant. Jedná se přitom o malé bobulovité ovoce červenofialové barvy, které roste na

Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
498 Kč plus doprava
(498 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
2+1 VITO LIFE - Acai berry 100 tobolek

Co je Acai: Ovoce bohů – přesně tak domorodí Indiáni po staletí nazývali bobule tropického ovoce acai, označované také jako nejsilnější přírodní antioxidant. Jedná se přitom o malé bobulovité ovoce červenofialové barvy, které roste na palmách acai ve střední a jižní Americe. Tyto palmy se dokonce nazývají stromy života díky plodům s množstvím zdraví prospěšných látek.

Účinky Acai: Bobule acai jsou oblíbené především pro pozitivní účinky pro posílení imunity, energie a vitality. Díky své schopnosti urychlovat metabolismus jsou vyhledávány také jako skvělý pomocník při hubnutí. Acai Berry totiž obsahují úžasnou kombinaci zdravých tuků, fytosterolů a vlákniny, které dokáží podporovat fungování trávicího, ale i kardiovaskulárního ústrojí. Co přesně tedy tyto bobule skrývají? Acai Berry jsou bohaté na základní tuky omega 3, omega 6 a omega 9, obsahují vitamíny A ,C, E, B, B2 a B3, dále draslík, hořčík, měď a zinek a rovněž bílkoviny (19 aminokyselin) a stopové množství minerálů pro regeneraci svalstva. Bobule Acai Berry zároveň zvyšují úroveň antioxidantů v krvi, čímž pročišťují a detoxikují lidský organismus. Ani tím se však ještě blahodárné účinky tohoto úžasného ovoce nekončí. Acai Berry totiž dokáží pozitivně ovlivnit srdce a cévní systém, mozkové funkce a paměť. Rovněž pomáhají předcházet onemocněním nervového systému a zmírňují neurologické problémy ve starším věku. Proto se není čemu divit, že právě Acai Berry se označuje za jeden z nevýživnějších druhů ovoce na světě.

Doporučené dávkování: 2 tobolky 2x denně (ideálně ráno a večer), zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Euterpe oleracea (Acai berry) 330 mg extrakt 4:1 s účinností jako 1 440 mg Acai berry, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 3x 100 tobolek (dávka na 75 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
2+1 VITO LIFE - Bromelain + Papain 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Bromelain + Papain 100 tobolek Kód: VL-0049-2+1 Akce
Připraveno k odeslání
558 Kč
Detail
VITO LIFE - Spirulina 100 tobolek VITO LIFE - Spirulina 100 tobolek Kód: VL-0048-100
Připraveno k odeslání
109 Kč
Detail