Domů / AKCE

2+1 VITO LIFE - DMAE B-Forte 100 tobolek

Kód: VL-0060-2+1

Co je DMAE B-Forte a jaké jsou jeho účinky? DMAE B-Forte je doplněk stravy s vitamíny E, B5 a B6, který je určený pro všechny aktivní osoby. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
718 Kč plus doprava
(718 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
2+1 VITO LIFE - DMAE B-Forte 100 tobolek

Co je DMAE B-Forte a jaké jsou jeho účinky? DMAE B-Forte je doplněk stravy s vitamíny E, B5 a B6, který je určený pro všechny aktivní osoby. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tento vitamín můžeme najít v některých potravinách, jako jsou například vajíčka či zelenina. Vitamín B5 najdeme ve většině druhů zeleniny, ale například i v rybách či obilovinách. B5 skvěle působí jako „odstraňovač únavy a vyčerpání“ a celkově zvyšuje duševní výkonnost. Poslední z uvedených složek, tedy vitamín B6, najdete v játrech, vepřovém mase, vejcích či špenátu. Přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému, zabezpečuje standardní tvorbu červených krvinek a má množství dalších blahodárných účinků.

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě

Složení: DMAE bitartrate 54 mg (nesoucí 20 mg čistého DMAE), vitamín B5, vitamín B6, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 3x 100 tobolek (dávka na 300 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Česnek 100 tobolek VITO LIFE - Česnek 100 tobolek Kód: VL-0054-100
Připraveno k odeslání
89 Kč
Detail