Domů / AKCE

2+1 VITO LIFE - L-Arginin 100 tobolek

Kód: VL-0008-2+1

Co je L-arginin: L-arginin je semiesenciální aminokyselina, což znamená, že ji organismus nedokáže syntetizovat, pouze za určitých podmínek. Právě proto se musí tělu dodávat. V období růstu je důležitá pro správný fyzický vývoj dětí. A

Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
458 Kč plus doprava
(458 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
2+1 VITO LIFE - L-Arginin 100 tobolek

Co je L-arginin: L-arginin je semiesenciální aminokyselina, což znamená, že ji organismus nedokáže syntetizovat, pouze za určitých podmínek. Právě proto se musí tělu dodávat. V období růstu je důležitá pro správný fyzický vývoj dětí. Arginin podporuje syntézu bílkovin a tvorbu oxidu dusnatého v organismu. Jedná se o základní živinu a biochemikálii, bez níž by nemohla existovat žádná forma života a kterou nelze ničím nahradit.

Účinky L-argininu: Aminokyselina L-arginin pomáhá uvolňovat cévy, čím příznivě ovlivňuje normalizaci krevního tlaku a řadu dalších důležitých funkcí organismu. Velmi dobře ovlivňuje přirozený růst kostí, tkání a svalů, rovněž podporuje metabolismus tuků, zlepšuje průtok krve a vylučování mužského růstového hormonu. Kromě uvedených funkcí přispívá k tvorbě kolagenu, který je důležitou součástí vazivových tkání a v značné míře podporuje správnou činnost hypofýzy. Rovněž velice příznivě ovlivňuje detoxikaci jater a správnou funkci ledvin, působí jako antioxidant v boji proti volným radikálům. L-arginin se zároveň často používá při léčbě kardiovaskulárních onemocnění, poruch překrvení, arteriosklerózy a hypertenze a je bezpečný i při dlouhodobém užívání.

Doporučené dávkování: 2 tobolky až 3x denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: L-arginin 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 3x 100 tobolek (dávka na 50 až 150 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek Kód: VL-0028-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
2+1 VITO LIFE - Maca 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Maca 100 tobolek Kód: VL-0012-2+1
Připraveno k odeslání
598 Kč
Detail
2+1 VITO LIFE - Lutein 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Lutein 100 tobolek Kód: VL-0037-2+1
Připraveno k odeslání
598 Kč
Detail
2+1 VITO LIFE - Rdesno mnohokvěté 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Rdesno mnohokvěté 100 tobolek Kód: VL-0031-2+1
Připraveno k odeslání
578 Kč
Detail
VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek Kód: VL-0058-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail