Domů / AKCE

2+1 VITO LIFE - Mucuna pruriens 100 tobolek

Kód: VL-0018-2+1

Co je Mucuna pruriens: Mucuna pruriens je divoce rostoucí i pěstovaná fazole s vysokým obsahem fytofarmak jako L-dopa, bílkovin a dalších přibližně 37 fytochemických farmaceuticky aktivních látek. Mucuna je jedním z významných zdrojů s

Výrobce: VITO LIFE
Produkt již není v prodeji
2+1 VITO LIFE - Mucuna pruriens 100 tobolek

Co je Mucuna pruriens: Mucuna pruriens je divoce rostoucí i pěstovaná fazole s vysokým obsahem fytofarmak jako L-dopa, bílkovin a dalších přibližně 37 fytochemických farmaceuticky aktivních látek. Mucuna je jedním z významných zdrojů suroviny pro výrobu léků na Parkinsonovu nemoc. Vyskytuje se od rovníkových oblastí až po pouště, od Jižní Ameriky přes Afriku a jižní a jihovýchodní Asii. V Evropské unii mucuna pruriens není povolena jako potravina, ani jako přísada do potravin, ale začíná se objevovat jako součást různých svalových stimulantů, stimulantů potence (afrodiziak) a stimulantů hubnutí.

Účinky Mucuny: Poslední výzkumy potvrzují, že při aplikaci mucuny pruriens dochází k výraznému zpomalení progresivity postupu Parkinsonovy nemoci a zpomalení postupu onemocnění souvisejících s věkem pacientů při neurodegenerativních poruchách. Mucuna našla své uplatnění i při čištění krve, tedy detoxikaci, přičemž pomáhá zmírňovat bolest svalů a stimuluje nervový systém. Její užívání se také doporučuje pro ty, kteří trpí revmatickými bolestmi či jinými bolestmi kloubů. Mužům pomáhá při problémech s plodností, protože účinky mucuny mohou zvýšit kvalitu a výkonnost spermií.

Doporučené dávkování: 1 až 3 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Mucuna pruriens 100 mg, mikrokrystalická celulóza,tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 3x 100 tobolek (dávka na 100 - 300 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek Kód: VL-0058-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
VITO LIFE - Kyselina hyaluronová 100 tobolek VITO LIFE - Kyselina hyaluronová 100 tobolek Kód: VL-0052-100
Připraveno k odeslání
519 Kč
Detail
Allnature Kokosový olej panenský BIO 200 ml Allnature Kokosový olej panenský BIO 200 ml Kód: 10237
Poslední kusy na skladě!
97 Kč
Detail
VITO LIFE - Rhodiola rosea 100 tobolek VITO LIFE - Rhodiola rosea 100 tobolek Kód: VL-0072-100
Připraveno k odeslání
319 Kč
Detail
VITO LIFE - Třezalka tečkovaná 100 tobolek VITO LIFE - Třezalka tečkovaná 100 tobolek Kód: VL-0050-100
Připraveno k odeslání
159 Kč
Detail