Domů / Produkty na / Detoxikaci a antioxidanty

VITO LIFE - Aloe vera 100 tobolek

Kód: VL-0003-100 Produktové číslo: 5060376820171
O aloe vera: Aloe vera je sukulentní rostlina, která roste především v subtropických a tropických oblastech. Jedná se o suchomilný až sukulentní keř se spirálovitě uspořádanými masitými listy, které obsahují gel s množstvím hodnotných far
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
179 Kč plus doprava
(179 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Aloe vera 100 tobolek

O aloe vera: Aloe vera je sukulentní rostlina, která roste především v subtropických a tropických oblastech. Jedná se o suchomilný až sukulentní keř se spirálovitě uspořádanými masitými listy, které obsahují gel s množstvím hodnotných farmakologicky významných látek. Těch se v této rostlince nachází přes 200, díky čemuž poptávka po aloe vera stále narůstá.

Účinky aloe vera: Aloe vera obsahuje množství biologicky aktivních látek, a to především enzymů, vitamínů B1, B2, B6 B12, A, C a E, taktéž minerálů, jako jsou hořčík, mangan, draslík, zinek, sodík a vápník, ale například i esenciální aminokyseliny. Díky vysokému obsahu enzymů má aloe vera velmi dobrý vliv na trávicí ústrojí a činnost střev. Enzymy totiž aktivují zažívání a metabolismus organismu a pomáhají odstraňovat z těla odpadové látky. Aloe vera zároveň aktivně působí proti nadýmání, nechutenství a pálení žáhy, pomáhá při zánětech žaludku a žaludečních a dvanáctníkových vředech. Kromě toho přispívá k normalizaci hladiny cukru v krvi a pomáhá při budování nových buněk a obnově těch poškozených. Dalo by se tedy říci, že aloe vera, je takový malý všelék.

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Aloe vera 100 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 100 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
2+1 VITO LIFE - Saw palmetto 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Saw palmetto 100 tobolek Kód: VL-0076-2+1
Připraveno k odeslání
838 Kč
Detail
VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek Kód: VL-0058-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
VITO LIFE - Chlorella 100 tobolek VITO LIFE - Chlorella 100 tobolek Kód: VL-0047-100
Připraveno k odeslání
109 Kč
Detail
VITO LIFE - Ibišek jedlý 100 tobolek VITO LIFE - Ibišek jedlý 100 tobolek Kód: VL-0074-100
Připraveno k odeslání
209 Kč
Detail
VITO LIFE - Wild yam 100 tobolek VITO LIFE - Wild yam 100 tobolek Kód: VL-0068-100
Připraveno k odeslání
359 Kč
Detail