Domů / Podle části těla / Játra

VITO LIFE - Brusinky 100 tobolek

Kód: VL-0061-100 Produktové číslo: 5060376820072
O brusinkách: Brusinky jsou nejenom mimořádně chutnými plody, které rostou na malých keříčcích na svazích kopců a hor jehličnatých lesů, ale také proslulým pomocníkem při počátečních stádiích zánětů močových cest.
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
199 Kč plus doprava
(199 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Brusinky 100 tobolek

O brusinkách: Brusinky jsou nejenom mimořádně chutnými plody, které rostou na malých keříčcích na svazích kopců a hor jehličnatých lesů, ale také proslulým pomocníkem při počátečních stádiích zánětů močových cest.

Účinky brusinek: O účincích brusinek se přesvědčil snad každý, kdo někdy v životě překonal problémy s močovými cestami a uvědomuje si, jaká důležitá je v tomto případě prevence. Z jednorázového zánětu se totiž při zanedbané léčbě a prevenci může poměrně snadno stát zánět chronický. Právě zde jsou brusinky velkým pomocníkem. Brusinky totiž obsahují látky, které brání usazování bakterií na stěnách močových cest a sliznicích, díky čemuž se bakterie vyplaví z těla dříve, než vůbec stihnou způsobit infekci. Brusinky také brání rozvoji bakteriálních onemocnění močových cest, a to hned několika způsoby. Upravují pH prostředí, zmírňují záněty močových cest, podporuji správnou funkci močového měchýře a při inkontinenci dokonce zpomalují rozklad moči, čím předchází vzniku nežádoucího zápachu. Brusinky však dokáží ještě víc. Snižují například hladinu celkového cholesterolu a zvyšují hladinu dobrého cholesterolu, zlepšují průběh virových onemocnění (včetně herpetických) a chrání játra před účinkem volných radikálů. Pokud tedy doma nemáte dostatečné množství chutných neslazených brusinkových plodů, pomohou vám právě naše výživové doplňky, ve kterých jsou obsaženy. Nenahradí sice vynikající chuť brusinek, avšak pokud se jedná o účinek, ani trochu za nimi nezaostávají.

Doporučené dávkování: 1 až 3 tobolky denně (ideálně ráno), zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Vaccinium vitis-idaea L. (Brusinky) 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 33 až 100 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Garcinie kambodžská 100 tobolek VITO LIFE - Garcinie kambodžská 100 tobolek Kód: VL-0042-100
Připraveno k odeslání
229 Kč
Detail
VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek Kód: VL-0028-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
2+1 VITO LIFE - Kustovnice čínská 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Kustovnice čínská 100 tobolek Kód: VL-0009-2+1
Připraveno k odeslání
518 Kč
Detail
VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek Kód: VL-0058-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
VITO LIFE - B-Komplex 100 tobolek VITO LIFE - B-Komplex 100 tobolek Kód: VL-0057-100
Připraveno k odeslání
99 Kč
Detail