Domů / Podle části těla / Srdce, cévy a cholesterol

VITO LIFE - Česnek 100 tobolek

Kód: VL-0054-100 Produktové číslo: 5060376820478
O česneku:Česnek zřejmě není potřeba nijak zvlášť představovat. Potkáváme se s ním téměř každodenně, a to především v konzumovaných jídlech. Česnek pochází pravděpodobně ze Sibiře. Poznal jej celý starověký svět od Španělska až po Čínu. D
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
89 Kč plus doprava
(89 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Česnek 100 tobolek

O česneku:Česnek zřejmě není potřeba nijak zvlášť představovat. Potkáváme se s ním téměř každodenně, a to především v konzumovaných jídlech. Česnek pochází pravděpodobně ze Sibiře. Poznal jej celý starověký svět od Španělska až po Čínu. Dokonce i staří Egypťané jej využívali ke zvýšení sily, vitality a podpoře imunitního systému a zdarma rozdávali otrokům a dělníkům. Podle odborníků obsahuje více než 400 léčivých složek, které kromě jiného zlepšují náladu a snižují stres. Pokud vám překáží jeho výrazné aroma, neváhejte sáhnout po doplňku stravy.

Účinky česneku:Česnek se pokládá za jednu z nejúčinnějších léčivých bylin, protože má víceré blahodárné účinky na naše zdraví. Právě proto se o něm hovoří, že je to lék na všechno. Je bohatý na vitaminy A, B a C, selen, vápník a jód. Jeho pozitivní účinky se projevují především na zlepšení obranyschopnosti organismu a také v podpoře trávení, neboť pomáhá v boji proti parazitům ve střevech a zároveň působí proti nadýmání. V lidovém léčitelství se využívá jako účinné antiseptikum a antibiotikum, snižuje vysoký krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. V kombinaci s medem tvoří silnou dvojici v boji proti nachlazení a chřipce. Za užívání česneku se vám poděkují i vaše srdce a cévy, které pročisťuje.

Doporučené dávkování: 1 až 3 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení:Česnek 200 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 33 až 100 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
2+1 VITO LIFE - Africké mango 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Africké mango 100 tobolek Kód: VL-0075-2+1 Akce
Připraveno k odeslání
918 Kč
Detail
VITO LIFE - Zelený čaj 100 tobolek VITO LIFE - Zelený čaj 100 tobolek Kód: VL-0038-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
VITO LIFE - Ginkgo biloba 100 tobolek VITO LIFE - Ginkgo biloba 100 tobolek Kód: VL-0065-100
Připraveno k odeslání
139 Kč
Detail
VITO LIFE - Guarana 100 tobolek VITO LIFE - Guarana 100 tobolek Kód: VL-0010-100
Připraveno k odeslání
119 Kč
Detail