Domů /

VITO LIFE - Creatine monohydrate super mesh 250g

Kód: VL-0006-mesh Produktové číslo: 5060376820584
Co je Creatine: Creatine je organická kyselina, která se nachází v lidském těle, pomáhá zásobovat svaly energií, a tím zvyšuje jejich výkon, sílu a objem. Creatine lze přijímat v menších množstvích z potravy (hlavně z červeného masa a ryb
Dodavatel: NICOL pharma s.r.o.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
209 Kč plus doprava
(209 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Creatine monohydrate super mesh 250g

Co je Creatine: Creatine je organická kyselina, která se nachází v lidském těle, pomáhá zásobovat svaly energií, a tím zvyšuje jejich výkon, sílu a objem. Creatine lze přijímat v menších množstvích z potravy (hlavně z červeného masa a ryb) nebo z doplňků výživy, kde je creatinu podstatně víc. V dnešní době je creatine velmi oblíbený a u většiny sportovců a kulturistů patří mezi neodmyslitelné doplňky výživy při budování svalové hmoty. Jedná se o nejoblíbenější formu creatinu a podle mnoha i nejefektivnější.

Účinky creatinu: Creatine monohydrate je okamžitým zdrojem energie, kterou potřebují svaly ke své činnosti. Na základě množství odborných studií bylo prokázáno, že zlepšuje fyzickou sílu, výkon, rychlost a růst svalů. Kromě toho je lipotropní látkou, což v praxi znamená, že podporuje přenos energie vznikající z tuků. Díky tomu prokazatelně zvyšuje novotvorbu svalových bílkovin a zároveň podporuje spalování nadbytečných tuků, přičemž nově vytvořená svalovina je již výhradně bez tuků. Creatine monohydrate zkracuje celkový čas regenerace, jakož i dobu mezi jednotlivými intenzívními intervaly během samotného tréninku.

Doporučené dávkování: 1 až 2 čajové lžičky (5 – 10 g) denně, rozmíchejte v 200 ml vody nebo ovocné šťávy.

Složení: Creatine monohydrate super mesh 250 mg

Balení obsahuje: 250 gramů (dávka na 25 až 50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují