Domů / Určené pro / Řidiče

VITO LIFE - Guarana 100 tobolek

Kód: VL-0010-100 Produktové číslo: 5060376820041
O guaraně: Formální název guarany je Paulinie nápojná. Jedná se o popínavý keř z čeledi mýdelníkovité, který pochází z Amazonské pánve v Americe. Veřejně známý název guarana je odvozený od názvu indiánského kmene Guaraní, který guaranu vy
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
119 Kč plus doprava
(119 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Guarana 100 tobolek

O guaraně: Formální název guarany je Paulinie nápojná. Jedná se o popínavý keř z čeledi mýdelníkovité, který pochází z Amazonské pánve v Americe. Veřejně známý název guarana je odvozený od názvu indiánského kmene Guaraní, který guaranu využívá k povzbuzení a v dávných dobách ji označoval též jako elixír života. Právě díky povzbuzujícím účinkům se s guaranou můžete setkat v minimálních dávkách v různých energetických nápojích. Guarana tedy může sloužit jako skvělá a především zdravá náhrada kávy.

Účinky guarany: Důvod, pro který některé kmeny využívaly guaranu jako povzbuzující látku, potvrdily i současné výzkumy. Ty zjistily, že guarana výrazným způsobem odbourává pocit vyčerpanosti a únavy a dodává tělu potřebnou energii a chuť do života. Vhodná je především tehdy, když právě procházíte obdobím, které si vyžaduje zvýšenou fyzickou aktivitu a koncentraci. Guaranu můžete používat skoro běžně – ať už v případě, že se potřebujete okamžitě nabudit a obnovit ztracenou energii, tedy například při učení, nebo při delším řízení auta. Byly prokázány rovněž účinky při odstraňování deprese a redukci nadváhy.

Doporučené dávkování: 2 až 4 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Paullinia cupana 400 mg (obsahuje 10 % kofeinu), tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý) Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 25 až 50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
2+1 VITO LIFE - Garcinie kambodžská 100 tobolek 2+1 VITO LIFE - Garcinie kambodžská 100 tobolek Kód: VL-0042-2+1
Připraveno k odeslání
458 Kč
Detail
VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek Kód: VL-0028-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
VITO LIFE - B-Komplex 100 tobolek VITO LIFE - B-Komplex 100 tobolek Kód: VL-0057-100
Připraveno k odeslání
99 Kč
Detail
VITO LIFE - Ibišek jedlý 100 tobolek VITO LIFE - Ibišek jedlý 100 tobolek Kód: VL-0074-100
Připraveno k odeslání
209 Kč
Detail