Domů / Určené pro / Ženy / Pleť a vrásky

VITO LIFE - Shiitake 100 tobolek

Kód: VL-0043-100 Produktové číslo: 5060376821000
O shiitake: Shiitake je z gastronomického hlediska chuťově velmi výrazná houba masité konzistence. Z lékařského pohledu je dnes uznávaným přírodním prostředkem na léčbu různých civilizačních chorob. V japonském léčitelství se přitom využí
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
299 Kč plus doprava
(299 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Shiitake 100 tobolek

O shiitake: Shiitake je z gastronomického hlediska chuťově velmi výrazná houba masité konzistence. Z lékařského pohledu je dnes uznávaným přírodním prostředkem na léčbu různých civilizačních chorob. V japonském léčitelství se přitom využívá již přibližně 2 000 let. Tato pro nás exotická houba je pro svoji lahodnou chuť a silné aroma označována jako „královna mezi houbami“. Říká se jí také elixír života nebo houba dlouhého života, a to pro excelentní léčivé účinky. Shiitake obsahuje až sedem z osmi esenciálních aminokyselin.

Účinky shiitake: Shiitake má významný vliv na podporu imunity. Pomáhá při prevenci a léčbě rakoviny. Lentinan, polysacharid extrahovaný ze shiitake, totiž může pomoci pacientům s některými nádory při použití chemoterapie či radioterapie. Shiitake má kromě protinádorových a radioprotektivních účinků také imunostimulační a protiinfekční účinek (eliminuje virové, bakteriální, plísňové a parazitní infekční onemocnění). Úspěšně se osvědčila i při léčbě a prevenci akné. Houba shiitake by se měla stát doplňkem výživy i v tom případě, že trpíte problémy se zvýšeným cholesterolem nebo vysokým krevním tlakem.

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky denně

Složení: Shiitake 360 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 50 - 100 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Hlíva ústřičná 100 tobolek VITO LIFE - Hlíva ústřičná 100 tobolek Kód: VL-0070-100
Připraveno k odeslání
269 Kč
Detail
VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek VITO LIFE - Multivitamín | Multiminerál 100 tobolek Kód: VL-0058-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
VITO LIFE - Omega 3, 100 tobolek VITO LIFE - Omega 3, 100 tobolek Kód: VL-0035-100
Připraveno k odeslání
159 Kč
Detail
VITO LIFE - Ibišek jedlý 100 tobolek VITO LIFE - Ibišek jedlý 100 tobolek Kód: VL-0074-100
Připraveno k odeslání
209 Kč
Detail
VITO LIFE - Acai berry 100 tobolek VITO LIFE - Acai berry 100 tobolek Kód: VL-0001-100 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
249 Kč
Detail