Domů / Produkty na / Depresi a úzkost

VITO LIFE - Yucca 100 tobolek

Kód: VL-0040-100 Produktové číslo: 5060376820997
Co je yucca: Yucca je rostlina pouští Severní a Jižní Ameriky, velmi podobná palmě. Její výtažek obsahuje hodně enzymů, chlorofyl, antioxidanty, ale především stearanové saponiny. V Česku ji známe spíš jako oblíbenou pokojovou rostlinu. y
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
179 Kč plus doprava
(179 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Yucca 100 tobolek

Co je yucca: Yucca je rostlina pouští Severní a Jižní Ameriky, velmi podobná palmě. Její výtažek obsahuje hodně enzymů, chlorofyl, antioxidanty, ale především stearanové saponiny. V Česku ji známe spíš jako oblíbenou pokojovou rostlinu. yucca má květy ve tvaru zvonu, po rozkvetení do tvaru pyramidy, které v noci vydávají sladkou vůni. Je vhodná pro střední a starší věkovou skupinu lidí. Věkem se totiž oslabují funkce trávicího systému, v důsledku čehož se snižuje schopnost organismu vstřebávat důležité látky z potravy a vylučovat škodlivé látky z těla. Právě proto je důležité užívat tento doplněk stravy pro správné trávení.

Účinky doplňku yucca: Osoby bez zdravotních problémů se po užívaní výživového doplňku yucca cítí lépe a po jeho dlouhodobém užívání pocítili i mnoho dalších pozitiv. Příznivě působí při jakýchkoliv problémech s trávením a zároveň pomáhá normalizovat střevní mikroflóru a zlepšovat samotné zažívání. Yucca navíc detoxikuje lidský organismus a odstraňuje všechny škodlivé látky a usazeniny z těla. Má rovněž prokazatelně pozitivní účinky na psychický a fyzický stav.

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Yucca 360 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 50 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Echinacea 100 tobolek VITO LIFE - Echinacea 100 tobolek Kód: VL-0069-100
Připraveno k odeslání
139 Kč
Detail
VITO LIFE - Česnek 100 tobolek VITO LIFE - Česnek 100 tobolek Kód: VL-0054-100
Připraveno k odeslání
89 Kč
Detail
VITO LIFE - B-Komplex 100 tobolek VITO LIFE - B-Komplex 100 tobolek Kód: VL-0057-100
Připraveno k odeslání
99 Kč
Detail
VITO LIFE - Zázvor 100 tobolek VITO LIFE - Zázvor 100 tobolek Kód: VL-0078-100
Připraveno k odeslání
149 Kč
Detail
VITO LIFE - Psyllium 100 tobolek VITO LIFE - Psyllium 100 tobolek Kód: VL-0034-100
Připraveno k odeslání
109 Kč
Detail