Domů / Produkty na / Energii

VITO LIFE - Zelený čaj 100 tobolek

Kód: VL-0038-100 Produktové číslo: 5060376820256
O zeleném čaji: Zelený čaj, jeden z nejrozšířenějších a nejznámějších nápojů na světě, si díky svým blahodárným účinkům získal velkou oblibu. Jedná se o vždyzelený keř, který má původ v Číně, kde se pil již před víc než 4 000 lety. Extrak
Výrobce: VITO LIFE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
179 Kč plus doprava
(179 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
VITO LIFE - Zelený čaj 100 tobolek

O zeleném čaji: Zelený čaj, jeden z nejrozšířenějších a nejznámějších nápojů na světě, si díky svým blahodárným účinkům získal velkou oblibu. Jedná se o vždyzelený keř, který má původ v Číně, kde se pil již před víc než 4 000 lety. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje široké spektrum rostlinných chemických látek. Nejdůležitějšími jsou fenoly a polyfenoly, jejichž obsah v extraktu je až 95 %. K těmto látkám řadíme katechiny, taniny, flavonoidy a teaflaviny. Všechny tyto látky jsou velmi efektivní antioxidanty, které jsou s to chránit buňky před působením volných radikálů nebo škodlivin.

Účinky zeleného čaje: Díky svým antioxidačním a stimulačním účinkům je zelený čaj velmi účinným spalovačem tuků a pomocníkem při hubnutí. Proto se doporučuje jako doplněk každé diety. Zelený čaj dokáže také příznivě ovlivňovat cévy, pomáhá je rozšiřovat, vrací jim pružnost a chrání je před sklerotizací. Skvělým pomocníkem je i v oblasti termoregulace lidského těla, kterému v létě pomáhá ochladit se a v zimě naopak zahřát se. Jeho užívání se doporučuje i sportovcům a celkově těm, kteří pravidelně vykonávají zvýšenou fyzickou aktivitu, protože zlepšuje krevní oběh a pomáhá snižovať svalovou únavu po aktivitě. Zelený čaj vám může přijít vhod i když se chystáte na letní dovolenou. Dokáže totiž velmi účinně chránit před škodlivým UV zářením.

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Camellia sinensis 370 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 50 až 100 dní)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Společnost VITO LIFE se od svého vzniku v roce 2011 věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce svého působení se stala jednou z předních firem v České republice, které dodávají na trh kvalitní a čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ A jedním z našich hlavních cílů je zprostředkovat vám právě tuto sílu prostřednictvím našich produktů. Nejde nám přitom o kvantitu, ale v první řadě o kvalitu a čistotu. I proto věříme, že naše doplňky stravy vám pomohou přirozeným způsobem pečovat o vaše zdraví a krásu.

S tímto zbožím kupují
VITO LIFE - Vitamín C, 100 tobolek VITO LIFE - Vitamín C, 100 tobolek Kód: VL-0002-100
Připraveno k odeslání
99 Kč
Detail
VITO LIFE - Lecitin 100 tobolek VITO LIFE - Lecitin 100 tobolek Kód: VL-0026-100
Připraveno k odeslání
109 Kč
Detail
VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek VITO LIFE - Carnitin 100 tobolek Kód: VL-0028-100
Připraveno k odeslání
179 Kč
Detail
Allnature - Chia semínka 500 g Allnature - Chia semínka 500 g Kód: 10102 V
Poslední kusy na skladě!
69 Kč
Detail